در پی مسئولیت‌های زیست محیطی صنایع در شستا رخ داد

حذف کامل کاغذ در مکاتبات اداری سیمان خزر

حذف کامل کاغذ در مکاتبات اداری سیمان خزر
شرکت سیمان خزر، در راستای حفظ منابع طبیعی و تعهد در اجرای مسئولیت اجتماعی  حوزه محیط زیست، کاغذ را از مکاتبات اداری خود حذف کرد.

به گزارش روابط عمومی سیمان تامین شستا، با شروع مرداد امسال، سیستم ثبت ورود و خروج، مرخصی و اضافه کار کارکنان و اتوماسیون اداری پیشرفته بدون کاغذ رونمایی شد.
با اجرای کامل اتوماسیون و ثبت ورود و خروج و مرخصی و اضافه کار کارکنان،  که با قابلیتی هم از سیستم کامپیوتر و هم با نصب اپ در گوشی همراه کارکنان شرکت کاغذ از مکاتبات اداری شرکت سیمان خزر حذف و نامه نگاری ها به شکل مکانیزه و با حذف فیزیکی انجام شد.
فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست و درختان
 سیدهوشنگ خلفوندی، مدیرعامل سیمان خزر با اشاره به اهمیت اجرای صحیح و کامل اتوماسیون اداری در پیشبرد اهداف سازمان اظهار کرد: امروز موسسه یا سازمانی وجود ندارد که بتواند بدون اجرای اتوماسیون اداری امور جاریه خود را با سرعت و دقت مناسب انجام دهد.
وی در ادامه با تاکید بر شعار «برای زندگی همین یک زمین را داریم» گفت: رسالتی که در حوزه محیط زیست برعهده ماست، ما را بر آن داشته تا با اجرای صحیح این سیستم گام موثری در فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست و درختان برداریم.
وی افزود:علاوه بر منافع یاد شده، کاهش هزینه جاری  مصرف کاغذ، سرعت بخشیدن به پیگیری امور اداری و ثبت ورود و خروج کارکنان  هم عایدات دیگر طرح تکمیل فرایند اتوماسیون اداری شرکت است.
گفتنی است شرکت سیمان خزر تابعه سیمان تامین شستاست.
##انتهای خبر

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.