رضا جمارانیان، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین از بخش‌های مختلف و توانمندی‌های شرکت بازرسی کالای تجاری بازدید کرد.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت بین‌المللی بازرسی کالای تجار، رضا جمارانیان مدیرعامل و نایب رئیس شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین با همراهی حمید محمودی، مدیرعامل شرکت IGI از بخش‌های آزمایشگاه، اداری و عملیات این شرکت بازدید کردند.

حمید محمودی در این دیدار ضمن معرفی همکاران در بخش‌های گوناگون شرکت، گزارشی از عملکرد آنان ارائه داد و تاکید کرد شرکت IGI با زحمات و پشتکار این همکاران جوان است که توانسته رکوردهای بسیار خوب درآمد را بشکند و حوزه‌های فعالیتی را گسترش دهد.

مدیر عامل شرکت بازرسی کالای تجاری ضمن تمجید از عملکرد همکاران جوان خود، اهم فعالیت‌ها، دستاوردهای درخشان، توسعه فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف و کسب گواهینامه‌های معتبر ملی و بین‌المللی را نیز به‌طور خلاصه ارائه داد و ابراز امیدواری کرد که این پیشرفت‌ها در آینده چشمگیرتر و درخشان‌تر خواهد شد.

رضا جمارانیان، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین نیز ضمن ابراز رضایت از عملکرد مجموعه تیم مدیریتی شرکت IGI و تشکر از زحمات بازرسان و کارکنان متخصص و جوانان فرهیخته این شرکت و ضرورت حفظ روحیه نشاط و پویایی همکاران و نگهداری سرمایه انسانی متخصص و رعایت امانت صاحبان کالا در کشور در حوزه بازرسی، از آنان خواست با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور، تلاش خود را بیش از گذشته معطوف به گسترش حوزه‌های فعالیت خود کنند تا با استعانت از پروردگار متعال بتوانند گام‌های بلندتری در جهت شکوفایی اقتصادی کشور عزیزمان ایران، بردارند.

گفتنی است این دیدار روز یکشنبه 30 خرداد از شرکت بازرسی کالای تجاری به‌عمل آمد و رضا جمارانیان را در این دیدار جمعی از مدیران همراهی کردند.