با مجوز سازمان فنی‌وحرفه ای کشور انجام شد؛

افتتاح مركز آموزش بین كارگاهی سیمان بجنورد

افتتاح  مركز آموزش بین كارگاهی سیمان بجنورد

مرکز آموزش بین کارگاهی شرکت سیمان بجنورد، با حضور مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای خراسان شمالی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی سیمان تامین شستا، همزمان با هفته ملی مهارت با هدف ارائه آموزش‌های بدو و حین خدمت به شاغلین بنگاه‌های اقتصادی و مهارت‌افزایی کارگران، در 7 استان کشور، 13 مرکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی از جمله مرکز آموزش بین کارگاهی سیمان بجنورد با حضور سلیمان پاک‌سرشت، معاون وزیر و رئیس سازمان فنی‌و‌حرفه‌ای از طریق ارتباط  ویدئو کنفرانس، با استان‌های مجری افتتاح شد.

کمال صدیقی، با اشاره به اینکه در شرایط رکود و تحریم، حفظ و افزایش طول عمر تجهیزات از عوامل مهم کاهش قیمت تمام شده و ایجاد مزیت رقابتی در صنعت سیمان است، گفت: هدف از  ایجاد مرکز آموزش بین کارگاهی، کاهش هزینه ها و افزایش طول عمر تجهیزات از طریق  افزایش مهارت پرسنل و بهره مندی از مشوق های قانونی است.

وی با تشریح فرآیند دریافت مجوز بین کارگاهی که از سال 96 با همکاری سازمان فنی و حرفه ای آغاز شده است، توضیح داد: برخورداری از زیر ساخت های مناسب از قبیل وجود نیروهای متخصص به عنوان مربی و مدرس داخلی، فضای آموزشی مناسب و کارگاه های مجهز جهت پشتیبانی از خط تولید از پیش نیازهای ضروری احراز شرائط دریافت مجوز یاد شده است. با اجرای دستورالعمل ها و  پیاده‌سازی استانداردهای فنی و حرفه ای، سیمان بجنورد، موفق به دریافت موافقت نامه اصولی و پروانه فعالیت مرکز آموزش بین کارگاهی شد.

##انتهای خبر

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.