حمیدرضا طهماسبی پور کارشناس ارشد رشته ارتباطات و از فعالان حوزه رسانه در دو دهه گذشته است که در سوابق خود، کارشناسی و مجریگری در رادیو و تلویزیون و در حوزه مطبوعات و خبرگزاری ها، سالها تجربه خبرنگاری، دبیری و سردبیری رسانه‌های مطرح کشور را داراست.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تایمن شستا، با حکم رضا جمارانیان، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل هلدینگ سیمان تامین شستا، حمیدرضا طهماسبی پور به عنوان مدیر روابط عمومی این هلدینگ منصوب شد.

رضا جمارانیان در حکم خود نوشت: با عنایت به تجارب و تخصص ارزنده جنابعالی،به عنوان مدیر روابط عمومی هلدینگ سیمان تامین منصوب می‌شوید.

وی افزود: ارتقاء جایگاه هلدینگ در میان صاحبنظران، طراحی استراتژی ارتباطات، رسانه و تبلیغات هلدینگ و مدیریت و هدایت روابط عمومی شرکت‌های زیرمجموعه از جمله مسئولیت‌های مورد انتظار است.

گفتنی است حمیدرضا طهماسبی پور کارشناس ارشد رشته ارتباطات و از فعالان حوزه رسانه در دو دهه گذشته است که در سوابق خود، کارشناسی و مجریگری در رادیو و تلویزیون و در حوزه مطبوعات و خبرگزاری ها، سالها تجربه خبرنگاری، دبیری و سردبیری رسانه‌های مطرح کشور را داراست.

وی پیش از این مدیر ارتباطات و رسانه‌های راه آهن جمهوری اسلامی ایران و عضو شورای اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده است.