انتقال اداری پرسنل دفتر تهران شرکت سیمان شاهرود به محل این کارخانه، از 20 خرداد 1398 عملیاتی و اجرایی شد.به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین شستا، در راستای اجرای سیاست‌های ابلاغی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و با پیگیری‌های شرکت سیمان تامین شستا، دفتر مرکزی شرکت سیمان شاهرود از تهران به شاهرود (محل کارخانه این شرکت) منتقل شد.
بر اساس این گزارش و در پی سیاست‌های ابلاغی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی مبنی بر کاهش هزینه ها و تمرکز زدایی فعالیت‌ها در تهران، دفتر این شرکت در تهران تعطیل شد و  16 نفر از پرسنل (مدیرعامل، معاونین، کارشناسان و کارمندان) این شرکت که تا پیش از این در پایتخت حضور داشتند به شهرستان شاهرود منتقل شدند.
با این اقدام، ساختمان اداری واقع در خیابان یوسف آباد (با مساحت686 مترمربع زیربنا در 3 طبقه) تخلیه و 6 نفر از پرسنل حاضر در تهران هم به دلیل عدم حضور در شاهرود، از این مجموعه جدا شدند.
بر پایه این گزارش، با این اقدام صرفه جویانه، هزینه‌های جاری این شرکت تابعه شستا کاهش محسوسی خواهد داشت .
همچنین با توجه به  حضور دائمی و تمام وقت مدیرعامل این شرکت در شاهرود، امور اداری و مدیریتی نیز از این پس در محل کارخانه انجام خواهد شد.
ذکر این نکته نیز، ضروری است که  اقدام اخیر اولین نمونه از انتقال دفاتر اداری کارخانه‌ها از تهران به محل کارخانه‌هاست  و طبق برنامه ریزی انجام شده، به زودی تمام شرکت‌های تابعه  سیمان تامین دفاتر تهران خود را در راستای سیاست گذاری انجام شده تعطیل و به محل کارخانه‌ها خواهند رفت.
گفتنی است تصمیم گیری در خصوص واگذاری و یا فروش ساختمان خیابان یوسف آباد این شرکت هم به زودی انجام خواهد شد.