به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین، نشست مشترک سیدحامدعسگری با آیت‌الله مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان برگزار شد.

سیدحامد عسگری در این نشست ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین، از تداوم حضور موثر این شرکت در زمینه کمک به مردم منطقه خبر داد و افزود: با توجه به بررسی های صورت گرفته بر ان هستیم تا بتوانیم علاوه بر رونق تولید به خدمت رسانی به مردم منطقه در دولت سیزدهم و به خصوص در وزارت مردم نگاهی ویژه داشته باشیم. بر این اساس با همراهی دستگاه های استانی می توانیم در راستای تحقق شعار دولت مردمی به رفع مشکلات معیشتی، بهداشتی منطقه در راستای مسئولیت های اجتماعی گامی موثر برداریم.

در این نشست ایت الله محامی خواستار تلاش جهت رفع مشکلات با هدف خدمت به مردم شد و اظهار داشت: سیستان ‌و بلوچستان به عنوان یک استان پهناور دارای زمینه‌های سرمایه‌گذاری متعدد بوده و در هر عرصه‌ای که اشخاص تمایل به سرمایه‌گذاری داشته باشند پتانسیل و ظرفیت‌ها وجود دارد.

امام جمعه زاهدان، سرمایه‌گذاری در سیستان‌وبلوچستان را از چند جهت حائز اهمیت دانست و افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی و استفاده از ظرفیت مرز در راستای صادرات، سود و درآمد بیشتری عاید سرمایه‌گذاران خواهد شد و از طرفی با توجه به مشکلات معیشتی و محرومیت‌های موجود در استان، مردم از این ظرفیت‌ها استفاده و عامل پیشرفت استان خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ادامه داد: رشد، توسعه و افزایش خدمات به محرومان نوعی کار فرهنگی است از این جهت که عامل دلدادگی بیشتر مردم به نظام اسلامی بیشتر خواهد بود.

آیت الله محامی همت بلند جهت سرمایه گذاری و رفع موانع در سیستان و بلوچستان را خواستار شد  و افزود: زمینه تاسیس کارخانه‌های سیمان در نقاط مختلف استان جهت تامین نیاز داخل و خارج کشور وجود دارد که مستلزم سرمایه‌گذاری لازم است.

بنا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین، در ابتدای این نشست سید حامد عسگری به ارائه گزارشی از عملکرد این مجموعه در سطح سیستان و بلوچستان پرداخت و سفر به استان را در راستای  توسعه روابط اقتصادی و حضور پر رنگ‌تر شرکت‌های تابعه سیمان برشمرد.