سیمان تامین پیشگام اجرای اصول پدافند غیرعامل به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین، اولین همایش پدافند غیرعامل صنعت سیمان کشور با حضور سرتیپ پاسدار دکتر غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و دکتر ابراهیم بازیان، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس حمیدرضا هوشیاری مدیرعامل سیمان تامین ضمن ارائه گزارشی از وضعیت صنعت سیمان در کشور به بررسی جایگاه هلدینگ سیمان تامین در ایران و جهان پرداخت.

در ادامه ابراهیم بازیان، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با اشاره به محورهای پدافند غیرعامل بخش صنعت را از ابعاد مهم پدافند غیرعامل برشمرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: شستا یکی از بازیگران مهم بخش صنعت کشور است که به عنوان یک هلدینگ چندرشته‌ای در حوزه‌های مختلف از سیمان و نفت تا دارو و انرژی فعالیت می‌کند.

وی تصریح کرد: پیشگامی شرکت سیمان تامین در پیاده‌سازی اصول پدافند غیرعامل جای تقدیر دارد و انتظار داریم هلدینگ‌های دیگر نیز به این جریان که توسط سیتا ایجاد شده بپیوندند.

سرتیپ پاسدار‌ غلامرضا جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور به تشریح تهدیدات پایه بخش صنعت پرداخت و اظهار داشت: بخشی از این تهدیدات درونزاست، که کنترل این دسته از تهدیدات نیازمند اتخاذ ضوابط حفاظتی جامع و کامل است. در این زمینه سازمان پدافند غیرعامل کشور، اقدام به تهیه آئین نامه کرده است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل تهدیدات سایبری زیرساختی را دسته دیگری از تهدیدات صنعتی دانست و توضیح داد: در این زمینه باید به این نکته توجه داشت که در زیرساخت‌ها، اهدافی بیشترین جذابیت را برای حملات سایبری دارند که بیشترین خدمات را به مردم ارائه می‌کنند و بیشترین وابستگی به آن‌ها وجود دارد تا چنانچه خدمت این زیرساخت‌ها قطع شود، بیشترین پیامد را برای مردم به دنبال داشته باشد.

به گزارش سیمان تامین، پیش از این مراسم کارشناسان سیمان تامین با همراهی متخصصان سازمان پدافند غیرعامل نسبت به سطح‌بندی کارخانجات سیمانی اقدام کردند.

انتهای پیام/